Nejlepší cigareta je elektronická cigareta

Elektronické cigarety řady Economic

 

Plánujete nákup elektronické cigarety? Chcete kouřit zdravě a přitom co nejlevněji? Nabízíme vám takovou možnost se zaručením kvality. Elektronické cigarety řady Economic  jsou velmi kvalitní cigarety. Ke snížení ceny těchto cigaret došlo pouhým  zúžením příslušenství, nikoliv funkcí. Pokud kupujete cigaretu sobě, a nepotřebujete zrovna pěkný dárkový obal, kupte si e-cigaretu řady economic a  ušetřete. V řadě Economic jsou cigarety zabaleny pouze do plastového obalu a chybí zde adaptér pro dobíjení ze zásuvky – možnost zakoupit adaptér pcc  Možnost dobíjení je přes USB port

 

 

 

 

 

Elektronická cigareta V88 je nejnovějším modelem značky Vogue.

Elektronická cigareta V88 je od značky Vogue, s průměrem 8,5 mm a délkou 88 mm. Věrně připomíná klasickou cigaretu, a její používání je naprosto přirozené a příjemné. Jedná se o shodný model s typem L88 Winning. Nyní se dají kombinovat nejen náplně, ale i ostatní příslušenství včetně PCC. Náplň pro V88 / L88 je uložena v náustku s ochrannou fólií, která se nasunutím na atomizér prorazí, nedochází tak k vyschnutí náplně. Nové náplně lze, kromě klasické filtrové barvy, objednat též v bílém nebo černém barevném provedení.

 

Sada obsahuje :
* 1 x atomizér
* 5 x náustek s nikotinovou náplní
* 1 x dobíjecí baterii
* 1 x adaptér USB na dobíjení baterií
* 1 x manuál v angličtině (English Instruction manual)
* 1 x návod v češtině 

 

E-cigareta V808D-3

Ecigareta V808D-3 je také od značky Vogue, s průměrem 9,3 mm a délkou 105 mm. Náplň má spojenou přímo s atomizérem a po vypotřebení se použije nová. Tímto nedochází k opotřebení atomizéru, protože je součástí každé náplně. Svojí barvou i tvarem napodobuje cigaretový filtr. Používání této cigarety je tedy příjemné a naprosto přirozené. Kromě klasické filtrové barvy náustku můžeme volit též provedení se zbarvením elegantně bílým. Pro dobíjení baterie slouží adaptér s USB zásuvkou.

 

Sada obsahuje :
* 1 x plastový box ve velikosti cigaretové krabičky
* 5 x cartomizer bez nikotinu
* 1 x dobíjecí baterii
* 1 x adaptér USB na dobíjení baterií
* 1 x manuál v angličtině (English Instruction manual)
* 1 x návod v češtině 

 

 

 

 

 Elektronická cigareta 306A/808A

Elektronická cigareta 306A/808A má průměr 8,5 mm, délkou 89 mm a  věrně připomíná klasickou cigaretu. Náplň má uloženou v náustku, který svojí barvou i tvarem napodobuje cigaretový filtr. Používání této cigarety je tedy příjemné a naprosto přirozené. Kromě klasické filtrové barvy náustku můžeme volit též provedení se zbarvením elegantně bílým.

 

Sada obsahuje :

  • 1x atomizér,
  • 5x náustek s nikotinovou náplní,
  • 1x dobíjecí baterii,
  • 1x adaptér USB na dobíjení baterií,
  • 1x manuál v angličtině a návod v češtině,
  • 1x plastový box Vogue 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode